![](https://vlachos.vote/wp-content/uploads/2023/02/PHOTO-2023-02-17-10-00-58-2-300x200.jpg)
Ομιλία
Πάμε να κάνουμε τη δύναμή μας, δύναμη των πολλών
Σε ένα κοινό 400 ατόμων σε γνωστό εστιατόριο στην Αγία Παρασκευή, πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 15 Φεβρουαρίου, η κοπή πίτας και πολιτική εκδήλωση του
Σε ένα κοινό 400 ατόμων σε γνωστό εστιατόριο στην Αγία Παρασκευή, πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 15 Φεβρουαρίου, η κοπή πίτας και πολιτική εκδήλωση του
Αισθάνομαι ευγνωμοσύνη που είστε απόψε εδώ, στην καρδιά του χειμώνα, για να ανταλλάξουμε ευχές – αλλά το κυριότερο να ξεκινήσουμε μαζί έναν πολιτικό αγώνα αξιοπρέπειας,